10.11.2017

100 lat dla kaletańskich jubilatów [FILM]

8 października w Kaletach świętowano złote gody.

Jubileusz obchodziło w tym roku trzynaście par. Są to: Ruta i Jerzy Baranowscy, Dorota i Henryk Bartelowie, Teresa i Alojzy Brzozowscy, Rozalia i Kazimierz Gawłowie, Otylia i Antoni Klabisowie, Honorata i Henryk Matyjowie, Renata i Gerard Mazurowie, Teresa i Leon Nowakowie, Zefiryna i Stanisław Olczykowie, Maria i Seweryn Polkowie, Aniela i Eberhard Potempowie, Ewa i Alfons Prandziochowie, Marta i Ingbert Rapcińscy, Teresa i Witold Rosikoń, Marta i Andrzej Sołtysowie.

Jubilatom wręczono medale Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Życzenia zdrowia i dalszej pomyślności złożyli burmistrz Klaudiusz Kandzia, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz oraz radni Kazimierz Złotosz, Ryszard Sendel i Krzysztof Rogocz, zastępca kierownika USC Lidia Chrobok oraz księża proboszczowie parafii w Jędrysku i Drutarni – ks. Wojciech Ciosmak i ks. Krzysztof Sędłak. (mir)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.