•  Mistrzostwa Polski w Barlinku, gdzie zdobył tytuł wicemistrza w swojej kategorii wiekowej.
     Mistrzostwa Polski w Barlinku, gdzie zdobył tytuł wicemistrza w swojej kategorii wiekowej. Fot. Archiwum prywatne
16.12.2018

100 medali Mirosława Gliszczyńskiego

Mirosław Gliszczyński z Tarnowskich Gór w listopadzie na III Poznańskim Biegu Niepodległości zdobył swój setny medal. To niejedyny tegoroczny wyczyn – na koncie ma ultramaraton i biegi górskie. Ma prawie 63 lata, biega, maszeruje z kijami, a sport zaczął uprawiać dopiero po 60-tce.

– Nie byłem wcześniej aktywną osobą. Impulsem do bardziej sportowego stylu życia były zalecenia kardiologa i ortopedy. Często startuję w zawodach, ale robię to, żeby polepszyć stan zdrowia. Zawody nie są celem, ale środkiem do jego osiągnięcia – podkreśla. Udziela się…


Artykuł ukazał się w GWARKU 50/2018 z 18.12.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.