07.12.2017

11-latka potrącona na pasach

Do wypadku doszło we wtorek, przed godz. 16 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Powstańców Śląskich w Tarnowskich Górach. Jest tam sygnalizacja świetlna.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 27-letni kierowca daewoo skręcał w lewo z ul. Sienkiewicza na ul. Powstańców Śląskich. Potrącił przechodzącą przez pasy 11-letnią tarnogórzankę. Dziewczynka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.