•  
      Zdjęcia: Archiwum policji
12.06.2019

13 padłych byków i świń. Sprawca w rękach policji

11 czerwca policjanci zatrzymali 67-letniego J. Odpowie za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem.

Sprawa zaczęła się już 7 czerwca. - Policjanci otrzymali zgłoszenie o fetorze dochodzącym z jednego z gospodarstw w Boronowie. Na miejsce pojechał dzielnicowy. Na jego widok właściciel nieruchomości uciekł z posesji tylnym wyjściem – informuje mł. asp. Michał Sklarczyk, rzecznik lublinieckiej policji.

W gospodarstwie J. znaleziono 13 padłych byków i świń, z czego część znajdowała się w stanie częściowego rozkładu. Rozpoczęły się poszukiwania właściciela zwierząt. 67-latka odnaleziono 11 czerwca w Boronowie. Został zatrzymany i usłyszy zarzut znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do 5 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.