19.11.2019

18-latek szalał na drodze. Był pod wpływem narkotyków

W niedzielę wieczorem na ul. Woźnickiej w Miasteczku Śląskim w ręce policji wpadli dwaj nastolatkowie z powiatu lublinieckiego. Mieli przy sobie narkotyki.

Policjanci zwrócili uwagę na volkswagena passata. Kierowca wyprzedzał inne auto na skrzyżowaniu. Mundurowi zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że prowadzący vw 18-latek jest pod wpływem amfetaminy. W kieszeni 20-letniego pasażera policjanci znaleźli woreczki z narkotykami. Na komendzie w ubraniu mężczyzny ujawniono kolejne substancje odurzające. Do tego vw passat nie miał przeglądu i nie był ubezpieczony.

Mieszkańcy powiatu lublinieckiego usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi do roku więzienia lub wysoka grzywna. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.