10.11.2017

18-latka podtruta czadem

Dziewczyna zasłabła w łazience. Stwierdzono duże stężenie tlenku węgla – prawdopodobnie niesprawny był gazowy ogrzewacz wody.

Do zdarzenia doszło po godz. 23, w środę, 8 listopada przy ul. 11 listopada na Stroszku. Dyżurny bytomskiej straży pożarnej odebrał zgłoszenie o dziewczynie, która źle się poczuła w łazience. Była jednak przytomna. Na miejsce wezwano pogotowie. 18-latka trafiła do szpitala na badania.

Strażacy wykonali pomiary - urządzenia wykazały dość duże stężenie tlenku węgla. Prawdopodobnie ulatniał się z niesprawnego gazowego ogrzewacza wody.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.