06.07.2018

18-latka zatruła się czadem

- Córka zasłabła w łazience, podczas kąpieli – takie zgłoszenie odebrali strażacy wczoraj, 5 lipca przed godz. 17.

Do zdarzenia doszło w bloku przy ul. 9 Maja w Tarnowskich Górach, w mieszkaniu na parterze. 18-latka brała kąpiel. Zatruła się czadem, prawdopodobnie ulatniającym się z piecyka gazowego. Nie była w stanie poruszać się o własnych siłach. Strażacy wyprowadzili ją z mieszkania. Miała duże stężenie tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Trafiła do szpitala.

Duże stężenie tlenku węgla było też w mieszkaniu, w którym zatruła się nastolatka, a mniejsze, ale też zagrażające życiu – w mieszkaniach na I piętrze. Ewakuowano wszystkich, którzy przebywali w tym czasie w bloku – w sumie 10 osób. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.