•  Kajakarze Olimpijczyka z trenerem Klaudiuszem Kokokotem i wicemistrzynią świata Justyną Iskrzycką (druga od lewej)..
     Kajakarze Olimpijczyka z trenerem Klaudiuszem Kokokotem i wicemistrzynią świata Justyną Iskrzycką (druga od lewej).. Fot. archiwum UKS Olimpijczyk
12.09.2018

19 medali dla kajakarzy

Świetnie spisali się zawodnicy Olimpijczyka Nowe Chechło w Regatach Zakończenia Wakacji, które 1 września odbyły się w Tychach. Nasi kajakarze zdobyli tam aż 19 medali.

Na podium w poszczególnych konkurencjach i grupach wiekowych stawali: Klaudia Szolc, Julia Figlus, Emilia Błasiok, Kinga Kwaśny, Dominik Gosławski, Michał Chmiela, Agata Opiełka, Milena Zorzycka, Sylwia Szolc, Maria Błasiok, Aleksander Dworak, Hubert Hajduk, Patryk Poskróbek i Igor Gosławski. Gościem specjalnym regat była aktualna wicemistrzyni świata seniorek w kajakarstwie Justyna Iskrzycka, z którą reprezentanci Olimpijczyka zrobili sobie wspólne zdjęcie.

(K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.