07.03.2018

20-latka z Radzionkowa zatruła się czadem

Młoda kobieta brała kąpiel, wtedy zaczęła tracić przytomność. Mieszkanka Radzionkowa zatruła się czadem, który prawdopodobnie ulatniał się z gazowego ogrzewacza wody.

Wczoraj, 6 marca, przed godz. 19 służby ratunkowe odebrały alarmujące zgłoszenie z mieszkania przy ul. Śródmiejskiej w Radzionkowie: córka wypadła z wanny, dławi się, traci przytomność. Kiedy strażacy dotarli na miejsce, pomocy poszkodowanej udzielało już pogotowie, piecyk był odłączony, mieszkanie przewietrzone.

U pozostałych lokatorów nie stwierdzono zatrucia czadem. 20-latkę odwieziono do szpitala w Sosnowcu.

Tarnogórska straż pożarna planuje przekazać rodzinie z Radzionkowa czujnik czadu. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.