14.05.2019

21-latek okradł perfumerię

Złodziej z Piekar Śląskich wpadł na gorącym uczynku.

11 maja w perfumerii w centrum Bytomia pracownicy ochrony zauważyli młodego mężczyznę kradnącego perfumy. Szybko go złapali. 21-letni piekarzanin miał przy sobie dwa opakowania perfum wartych 600 zł.

21-latek trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że złodziej wcześniej okradał perfumerie w Bytomiu i miastach ościennych. Łupy miał sprzedawać przypadkowo napotkanym osobom. Śledczy będą ustalać, kto kupował kradzione perfumy.

Mieszkaniec Piekar Śląskich odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.