•  
      Fot. Archiwum policji
04.07.2019

24 kierowców złamało przepisy

Tarnogórska policja podsumowała wczorajszą akcję „Bezpieczny pieszy”.

- Wzmożone kontrole prowadzone były w miejscach, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń z udziałem pieszych. Tylko w ciągu kilku godzin 24 kierujących złamało przepisy ruchu drogowego – informuje mł. asp. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji.

Policjanci zwracali szczególną uwagę na kierowców, którzy zagrażali bezpośrednio bezpieczeństwu pieszych. Najniebezpieczniejsze było przekraczanie dozwolonej prędkości w rejonie przejść dla pieszych. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.