• Fot. Pixabay
09.11.2017

300 zł za parkowanie na zakazie

66 – tyle spraw dotyczących nieprawidłowego parkowania na terenie GCR Repty i na ul. Śniadeckiego prowadziła od 1 sierpnia tarnogórska policja. Prawie wszystkie zakończyły się wręczeniem mandatów lub wnioskami do sądu o ukaranie kierowcy.

W ubiegłym tygodniu do redakcji zgłosił się pacjent Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji "Repty". Twierdzi, że jechał do szpitala na zabiegi. Na 20 minut przed wyznaczoną godziną pojawił się na przyszpitalnym parkingu. – Nie znalazłem miejsca postojowego. Zdenerwowany stanąłem na zakazie, bo…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.