•  
      Zdjęcia: Archiwum policji
16.05.2019

33-latka i 39-latek pobili kompana od kieliszka

Policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny. Szybko złapali podejrzanych.

Do zdarzenia doszło przy ul. 3 Maja w Piekarach Śląskich. Pobity mężczyzna z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala. Dzielnicowi szybko zauważyli parę, którą podejrzewano o to, że pobiła mężczyznę. Byli to piekarzanie – 33- latka i 39-latek. Mieli na ubraniach plamy, prawdopodobnie była to krew pobitego.

Do pobicia miało dojść podczas awantury w czasie alkoholowej imprezy. Kobietę i jej partnera zatrzymano. Usłyszeli zarzuty i przyznali się do pobicia kompana od kieliszka. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.