• Beata i Rafał Gwoździowie byli między innymi w Peru. W tl ruiny inkaskie Machu Picchu.
    Beata i Rafał Gwoździowie byli między innymi w Peru. W tl ruiny inkaskie Machu Picchu. Fot. Archiwum p. Gwoździów
18.05.2017

40 krajów podróżników z Żyglina

W pierwszą wspólną podróż za granicę pojechali w rok po ślubie, do Mediolanu. Decyzję o wyprawie na inny kontynent podjęli w 10 minut. Do 2 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim można oglądać fotografie podróżnicze Beaty i Rafała Gwoździów.

Małżeństwo z Żyglina nie jeździ na zorganizowane wyprawy. Sami wszystko przygotowują. Zaczyna się od wyszukiwania tanich biletów lotniczych. – W pierwszą podróż pojechaliśmy 6 lat temu, rok po ślubie. Cel: Mediolan – wspomina Rafał Gwóźdź. Pierwsza wyprawa poza Europę to Indie. –…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 20/2017 z 23.05.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.