•  
      Fot. Archiwum policji
10.07.2019

40-latek ukradł połowę metalowego zbiornika

Straty sięgają 2 tys. zł, a złodziej sprzedał łup za 50 zł.

Pod koniec czerwca dyrektor jednej z firm zajmujących się naprawą taboru kolejowego zawiadomił policjantów, że ktoś ukradł połowę metalowego zbiornika i spowodował straty sięgające 2 tys. zł.

9 lipca tarnogórscy policjanci zatrzymali złodzieja. Był bardzo zdziwiony, kiedy zapukali do jego drzwi. Nie spodziewał się, że mundurowym uda się go namierzyć. 40-latek przyznał się do kradzieży. Metalowy element sprzedał w punkcie skupu złomu i dostał za niego około 50 zł. Okazało się, że w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Tarnogórzaninowi grozi 5 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.