05.02.2019

42-latek zasłabł za kierownicą. Nie żyje

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj przed południem przy ul. Gliwickiej w Tarnowskich Górach.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna cofał volkswagenem, prawdopodobnie na parkingu. Wtedy zasłabł i bezwiednie docisnął pedał gazu. Uderzył w forda mondeo i opla vectrę oraz w betonowy płot.

Strażacy wyciągnęli mężczyznę z samochodu i udzielili mu pierwszej pomocy. Był nieprzytomny. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala. Niestety nie udało się go uratować. Wszystko wskazuje na to, że zmarł z przyczyn naturalnych, gdyż nie miał obrażeń związanych z kolizją. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.