04.06.2018

5-miesięczna dziewczynka w szpitalu

4 wypadki, 4 rannych, w tym 5-miesięczna dziewczynka – to bilans długiego weekendu na drogach powiatu tarnogórskiego.

Policyjne działania związane z długim weekendem zaczęły się już w środę, 30 maja. Do niedzieli, 3 czerwca zanotowano 4 wypadki, w których 4 osoby zostały ranne. Były również 24 kolizje drogowe, zatrzymano 7 nietrzeźwych kierujących, w tym 4 rowerzystów.

Do jednego z wypadków doszło w niedzielę, 3 czerwca na ul. Nakielskiej w Tarnowskich Górach. Kierowca autobusu prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w tył citroena C5, którym jechała mama z 5-miesięczną córką. Autobusem relacji Tarnowskie Góry – Częstochowa podróżowało 13 osób. Nic im się nie stało. Poszkodowana została najmłodsza uczestniczka wypadku, pasażerka citroena. Dziewczynka trafiła do szpitala z podejrzeniem urazu głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa.

Było i potrącenie 66-latki na przejściu dla pieszych – 31 maja na ul. Tarnogórskiej w Świerklańcu. Wjechało w nią audi, które prowadził 25-latek z Bytomia. Kobietę z urazem głowy odwieziono do "Urazówki".

(esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 22/2018 z 05.06.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.