•  
      Zdjęcia: OSP Koty
13.06.2019

64-latek pojechał na ryby. Utonął w stawie w Połomi

64-letni mieszkaniec Strzybnicy 11 czerwca pojechał na ryby do Połomii. Nie wrócił na noc do domu. Wczoraj rodzina zaczęła go szukać.

W środę wieczorem służby ratunkowe dostały informację, że zgłaszający widzi ciało pływające w jednym ze Stawów Szkarotkowych w lesie w Połomii. Powiedział, że to prawdopodobnie jego wujek, którego szukał.

Na miejsce pojechali policjanci i strażacy. Wyciągnęli ciało mężczyzny na brzeg. Faktycznie był to zaginiony 64-latek. Stan zwłok wskazywał, że był w wodzie już od dłuższego czasu. Będzie przeprowadzana sekcja zwłok, jednak wiele wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.