•  
      Fot. Archiwum policji
13.02.2020

7 lat znęcał się nad matką. Psa zrzucał ze schodów

Zgłoszenie o przemocy domowej policjanci z Radzionkowa otrzymali od pracowników ośrodka pomocy społecznej.

Policjanci skontaktowali się z 55-latką. Powiedziała im, że jej 20-letni od 2013 r. znęca się nad nią psychicznie i fizycznie, m.in. wyzywa, przeklina, obraża, dochodzi też do rękoczynów. Kobieta dodała, że mężczyzna od dwóch lat znęca się nad ich psem – kopie go i zrzuca ze schodów.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który usłyszał zarzuty znęcania się nad matką i psem. 12 lutego prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór, ma też nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania do matki. Za przemoc domową oraz znęcanie nad zwierzęciem może trafić do więzienia na 5 lat. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.