07.01.2019

76-latek pobił żonę?

Piekarscy policjanci zatrzymali 76-latka podejrzanego o znęcanie się nad żoną.

W ubiegłym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny. 76-latek miał w nocy pobić żonę, a już wczesniej się nad nią znęcać. Kobieta została zabrana do szpitala.

Piekarzanin usłyszał zarzuty znęcania oraz naruszenia czynności narządów ciała i rozstrój zdrowia żony. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. 76-letniemu mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.