30.01.2019

9-latka potrącona na pasach. Sprawca nietrzeźwy

Dziś, 30 stycznia, ok. godz. 9.30 vw golf potrącił 9-latkę. Na przejściu dla pieszych przy szkole przy ul. Knosały w Radzionkowie.

9-latka szła do szkoły. Przechodziła przez pasy, na zielonym świetle. Ulicą Knosały vw golfem jechał 62-latek z Bytomia. Próbował hamować, ale za późno i potrącił dziewczynkę. Na miejsce przyjechało pogotowie. Na szczęście 9-latce nic poważnego się nie stało. Za to badanie wykazało, że sprawca był nietrzeźwy – miał prawie promil alkoholu w organizmie. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.