• Natalia Młynek i Klaudia Franaszczuk z trenerem Marianem Michalskim.
    Natalia Młynek i Klaudia Franaszczuk z trenerem Marianem Michalskim. Fot. Archiwum MKS Skarbek
07.02.2018

Klaudia Franaszczuk wygrała turniej wojewódzki seniorek

Tenisiści stołowi z MKS Skarbek Tarnowskie Góry świetnie rozpoczęli rok 2018. Klaudia Franaszczuk w styczniu zwyciężyła w Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Juniorów, który odbył się w Łaziskach Górnych.

Drugie miejsce w tym turnieju zajęła Estera Razakowska, a szóste – Julia Tomecka. Z kolei Juliusz Gulba, reprezentant Skarbka i uczeń szkoły podstawowej nr 3 wygrał w Jastrzębiu Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików. Piąty był Mikołaj Adamczyk. 

Klaudia Franaszczuk sukces z juniorek powtórzyła w kategorii starszej, 22 stycznia, zwyciężając w Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorek również w Łaziskach Górnych. Trzecia była Natalia Młynek, a ósma Agnieszka Ochman. – Warto podkreślić, że zdobywcy dwóch pierwszych miejsc w turniejach kwalifikacyjnych na szczeblu wojewódzkim awansują bezpośrednio do zawodów ogólnopolskich – podkreśla trener Marian Michalski. (aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2018 z 06.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.