13.03.2019

Afera i nagroda

Ciekaw jestem, czy kiedyś doczekamy takich czasów, gdy za poważną wpadkę podwładnego będzie się podawał do dymisji jego przełożony. To się parę razy wydarzyło w krajach, gdzie demokracja ma znacznie dłuższe tradycje niż w Polsce. To taka refleksja w kontekście nagrody dla wiceprezydenta Piekar Śląskich.

Od kilku tygodni wiadomo, że prokuratura wyjaśnia sprawę wniosków o dofinansowanie termomodernizacji bloków na os. Wieczorka i śledztwo nie dotyczy nieprawidłowego dziurkowania dokumentów małoformatowych czy stawiania przecinków w złych miejscach. Podanie nieprawdy w celu wyłudzenia …


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2019 z 12.03.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.