13.06.2019

Akcja ratunkowa na Osadzie Jana

Opiekunka zapukała do drzwi starszego małżeństwa na Osadzie Jan, przy ul. Słoneczników. Nikt nie otwierał.

Do zdarzenia doszło 12 czerwca, w upalny dzień. Kobieta zadzwoniła po pomoc. Powiedziała mundurowym, że w mieszkaniu jest starsze małżeństwo, którym się opiekuje – 90-latek i 74-latka. Senior jest niepełnosprawny.

Strażacy weszli do mieszkania na IV piętrze przez okno. W środku byli starsi ludzie – przytomni, ale osłabieni. Wezwano karetkę pogotowia. Okazało się, że nie ma potrzeby hospitalizacji. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.