27.11.2019

Albo rybki, albo akwarium

Gawędziliśmy z kolegą redaktorem na temat komunikacji zbiorowej. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że z lokalnych autobusów nie korzystałem już od paru dobrych lat.

Z czasów zaś, w których korzystałem, pamiętam, że sterczałem na przystankach, bo albo przyszedłem za późno, albo za wcześnie, a właśnie wtedy, kiedy przyszedłem, w rozkładzie była "dziura". Specjalnym miejscem, gdzie "dziura" zdawała się permanentna, była "Przyjaźń", gdzie autobusy najpierw jechały…


Artykuł ukazał się w GWARKU 47/2019 z 26.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.