11.09.2019

Ale sobie przypomnieli

Do Tarnowskich Gór, podobno specjalnie na Gwarki przyjechał premier Morawiecki Mateusz. Lokalni zwolennicy tzw. dobrej zmiany wpadli z racji tego w ekstazę, ja zaś malkontencę i narzekam.

Ale jak tu, kurka wodna, nie narzekać? Morawiecki jest premierem od bodaj trzech lat i co, dopiero teraz dowiedział się, że są jakieś Tarnowskie Góry i postanowił zobaczyć "Gwarki"? Akurat teraz, na miesiąc przed wyborami? Powie pewnie, że przechodził w pobliżu…


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2019 z 10.09.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.