12.02.2020

​Ambasador, ale po co?

Jakiś taki dziwaczny, jak mawiał nieodżałowanej pamięci tow. Szydlak, trynd panuje, że rzeczy niewielkie nazywamy słowami gigantycznymi. Oto takie Zbrosławice, zamiast nagrodzić gościa medalem zasłużonego dla gminy, czynią go ambasadorem tejże.

 Wątpię, by tytuł ambasadora był potrzebny burmistrzowi gminy Brackenheim. Pewno go specjalnie nie dowartościowuje, czego nie można powiedzieć o tym, kto na ten pomysł wpadł. A już w ogóle kuriozum wśród kuriozów to nadanie tytułu koledze radnemu. I fajnie, że dojechał nad…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2020 z 11.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.