•  
      Fot. Pixabay
10.02.2018

Anna Jantar i Iron Maiden. Co zagrać na weselu?

Mamy już wstępną listę piosenek, które zdaniem naszych czytelników powinny zabrzmieć na weselu. Może macie jeszcze jakieś propozycje? Wciąż czekamy też na ciekawe historie związane z muzyką na weselu. Na przykład z pierwszym tańcem pary młodej?

Piosenki, które zdaniem naszych czytelników powinny się znaleźć na liście weselnych hitów to: „Wielka miłość”, „Kawiarenki”, „Cudownych rodziców mam”, „Nie można żyć bez miłości”, „Żona moja”, „Jedno słowo”, „Psalm kochania”, „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc” („Moje jedyne marzenie”), „Windą do nieba” (choć tu nie zabrakło kontrowersji), „Afraid to shoot strangers” i „Złoty krążek”.

Wciąż zapraszamy naszych czytelników do podzielenia się swoimi opiniami o weselnej muzyce, może też wspomnieniami z własnego wesela. Jakiej piosenki nie może zabraknąć na weselnym przyjęciu? Przy czym para młoda ma zatańczyć pierwszy taniec? Piszcie w komentarzach, jakie piosenki królowały na waszych weselach albo które chcielibyście, żeby zabrzmiały w dniu ślubu? A co jest największym obciachem? Jaki jest muzyczny koszmar pary młodej i ich gości? (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.