•  
      Zdjęcia: Agnieszka Reczkin
25.06.2019

Annum Festival: królewska suknia i krowie pyski

Dekoracje sznurowe ubrań projektował nawet Leonardo da Vinci. Wiele ciekawostek o strojach sprzed lat można było poznać podczas renesansowego pokazu mody na schodach tarnogórskiego ratusza.

Pokaz zorganizowano w ramach Annum Festival, festiwalu muzyki, a w zasadzie kultury dawnej na Śląsku. Przygotowała go fundacja Nomina Rosae z Nowego Sącza. – W renesansie bardzo dbano o szczegóły, podchodzono do nich z pietyzmem. Materiały były doskonałej jakości, wykorzystywano przede…


Artykuł ukazał się w GWARKU 25/2019 z 25.06.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.