•  
      Fot. Pixabay
06.12.2017

Łapówkarz z alfy romeo

- Mam tu 2 tysiące złotych. Jakoś się dogadamy – usłyszeli policjanci, którzy zatrzymali pijanego 29-latka za kierownicą alfy romeo.

W centrum Tarnowskich Gór policjanci zwrócili uwagę na alfę romeo. Samochód wyglądał na uszkodzony. Kierowcę zatrzymano do kontroli. Od 29-letniego mieszkańca powiatu będzińskiego czuć było alkohol. Kiedy policjanci zapytali go, czy coś pił, usłyszeli : - Mam tu 2 tysiące złotych. Jakoś się dogadamy.

Nie zrobiły na nim wrażenia ostrzeżenia, że wręczenie łapówki to przestępstwo. 29-latek odliczył 1 tys. zł i włożył banknoty do koszulki z dokumentami mówiąc: - No i spoko, to mamy załatwione, kasa jest dla was w dokumentach, a ja już lecę”. I „poleciał”, ale na komendę policji. Okazało się, że ma 2 promile alkoholu i sądowy zakaz prowadzenia samochodów. Noc spędził w policyjnym areszcie. Za próbę skorumpowania policjantów grozi mu do 10 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.