04.07.2019

Audi wjechało w przyczepę kempingową

Do zdarzenia doszło wczoraj, 3 lipca, po godz 18 na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza i Wolności w Zbrosławicach, na wysokości sklepu „Żabka”.

Z ustaleń policji wynika, że kierowca audi A4 nie udzielił pierwszeństwa vw multivanowi. Kierowca vw jechał z przyczepą kempingową i to właśnie w nią uderzyła osobówka.

Audi podróżowało starsze małżeństwo. Zostali w samochodzie, skarżyli się na ból w klatce piersiowej. Zespół ratownictwa medycznego zabrał ich do szpitala. W vw było 6 osób, w tym czworo niepełnoletnich. Nic im się nie stało.

Kierowca audi dostał mandat. (esp)

Jeżeli jesteście świadkami wypadku, kolizji czy innego zdarzenia, zrobiliście zdjęcia albo macie nagranie z kamery samochodowej, prosimy o przesłanie tych materiałów na gwarek@gwarek com.pl albo przez FB, wraz ze zgodą na publikację.


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.