•  
      Zdjęcia: PSP Lubliniec
30.11.2018

Audi złamało słup sieci energetycznej. Kierowca bez prawa jazdy

Do zdarzenia doszło wczoraj, 29 listopada, przed godz. 18 na DK 11. Mieszkańcy zostali bez prądu.

Kierowca audi jechał DK 11 w Sierakowie Śląskim. Stracił panowanie nad kierownicą, wjechał do rowu i uderzył w betonowy słup sieci energetycznej. Ten przewrócił się, a przewody zatarasowały drogę. W efekcie krajówka przez pewien czas była nieprzejezdna. Do tego mieszkańcy okolicznych domów zostali bez prądu.

Okazało się, że kierowca audi, 28-letni mieszkaniec Sierakowa Śląskiego, nie miał uprawnień do kierowania samochodem. Został ranny, ale obrażenia nie były poważne i zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.