•    Złodzieje samochodem staranowali drzwi i ukradli towar.
      Złodzieje samochodem staranowali drzwi i ukradli towar. Fot. Facebook, Piekarnia Cukiernia MILAN
02.11.2019

W Zięmięcicach złodzieje staranowali drzwi sklepu i ukradli papierosy

W Ziemięcicach nieznani sprawcy obrabowali sklep. Wjechali w drzwi wejściowe samochodem audi. Za pomoc w ujęciu sprawców właściciel sklepu oferuje nagrodę.

Jak podaje policja 1 listopada o godz. 3.41 samochód audi wjechał w drzwi sklepu przy ul. Mikulczyckiej. Sprawcy wynieśli ze środka towar znacznej wartości (papierosy) i odjechali. 

Policja znalazła auto w Czekanowie. Samochód, jak się okazało, został skradziony w Zabrzu. Trwają poszukiwania złodziei. Zdarzenie zostało nagrane przez kamerę monitoringu. Na nagraniu widać dwie zamaskowane osoby.  

Wczoraj na profilu sklepu na Facebooku ukazał się apel: "Samochód, którym się poruszali miał stłuczoną tylną szybę (wjechali samochodem w drzwi sklepu), wystawała z niego żółta skrzynka.
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat tych osobników lub zauważy, jak ktoś próbuje sprzedać znaczną ilość papierosów to prosimy o pilny kontakt.
Za pomoc w sprawie przysługuje nagroda".

(JT)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.