11.02.2020

Autobus zahamował, kobieta upadła

Wczoraj doszło do dwóch zdarzeń drogowych, w których ucierpiały pasażerki. Poszkodowane trafiły do szpitala.

10 lutego około godz. 18 na ul. Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach kierowca autobusu nagle gwałtowanie zahamował, w wyniku czego 64-letnia pasażerka przewróciła się na podłogę. Kobieta trafiła do szpitala z podejrzeniem urazu głowy i kręgosłupa. 44-letni kierowca autobusu powiedział policjantom, że musiał gwałtownie hamować, bo ktoś wszedł na przejście dla pieszych.

Tego samego dnia na na ul. Pyskowickiej w Jasionie 56-letnia mieszkanka Olesna jadąca suzuki, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z hyundaiem, który prowadził 35-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego. Do szpitala przewieziono pasażerkę hyundaia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.