30.09.2019

Autobus zderzył się ze stadem dzików

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu autobusu z dzikami. Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne.

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 27 września na trasie między Strzybnicą i Boruszowicami. O godz. 19.49 kierowca autobusu linii 129 zawiadomił policję, że właśnie zderzył się ze stadem dzików, które przebiegały przez drogę. Na miejsce wysłano patrol, a jako że dwoje pasażerów zostało poszkodowanych, wezwano także karetkę pogotowia.

Na szczęście obrażenia nie były groźne. Po udzieleniu pomocy podróżni wrócili do autobusu i pojechali dalej. Po dzikach nie było już śladu. 

(JT)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.