08.11.2019

Autobusy w poniedziałek jak w niedzielę. Na drogach więcej policjantów

11 listopada autobusy i tramwaje pojadą tak jak w niedziele. Podczas całego długiego weekendu na drogach będzie więcej policyjnych patroli. Już trwa akcja „Kaskadowy pomiar prędkości”.

Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że 11 listopada autobusy, tramwaje i trolejbusowy będą jeździć według rozkładu na niedziele i święta. Tego dnia nie będzie też kursów do centrów handlowych.

Na drogach policjanci rozpoczęli już akcję „Kaskadowy pomiar prędkości”. Lepiej ściągnąć nogę z gazu. Ponadto mundurowi m.in. sprawdzają stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów, przede wszystkim dzieci. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.