•  Zajęcia ceramiczne i z papieroplastyki sprawiły uczestnikom wiele radości.
     Zajęcia ceramiczne i z papieroplastyki sprawiły uczestnikom wiele radości. Fot. Archiwum stowarzyszenia
17.01.2019

Autyzm i królewskie insygnia

Korony, jabłka królewskie, berła i godła Polski – to wszystko powstało na zajęciach plastycznych Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Dotkniętych Autyzmem Szklany Mur.

W ten sposób piekarskie stowarzyszenie obchodziło 100-lecie niepodległości Polski – w ramach projektu "Insygnia koronacyjne oraz godła Polski" dofinansowanego przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego. – Głównym celem przedsięwzięcia było rozbudzanie wyobraźni dzieci z autyzmem, wyrabianie w nich postawy…


Artykuł ukazał się w GWARKU 3/2019 z 15.01.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.