12.06.2018

Awaria systemu, rejestracja samochodów niemożliwa

Jeśli zamierzasz zarejestrować samochód, nie masz po co wybierać się do wydziału komunikacji. W całej Polsce doszło do awarii Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach, w związku z ogólnopolską awarią systemu CEPiK 2.0 dziś (12 czerwca) od godziny 8.00 w Wydziale Komunikacji nie można załatwić spraw dotyczących rejestracji pojazdów. Nie ma natomiast problemów z prawami jazdy - formalności załatwiane są na bieżąco.

- Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Nie wiemy, kiedy awaria zostanie usunięta. Za utrudnienia przepraszamy - mówi Michał Kampa, rzecznik prasowy starostwa. (e) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.