•  
      Fot. Pixabay
09.02.2019

Bajki o czarnej wołdze. Czy dzieci są bezpieczne?

Na początku lutego niepokojące informacje dotarły z Bobrownik Śląskich. Podobno jakiś mężczyzna miał częstować dzieci cukierkami. Zgłaszający bał się, że ma niecne zamiary. Policja sprawdziła, informacje się nie potwierdziły.

Jakiś czas temu na jednym z tarnogórskich osiedli uczniów podstawówki miał zaczepiać mężczyzna. Jeden z chłopców poskarżył się ojcu. Ten natychmiast skontaktował się z dyrekcją szkoły. Krótka rozmowa z uczniami i okazało się, że sprawa miała zupełnie inny przebieg. Chłopcy rzucali…


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2019 z 12.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.