•  – Jest kilka prostych zasad. Na forum nie politykujemy, nie hejtujemy, nie prowokujemy. Nie tolerujemy pieniactwa itd. – mówi moderator Łukasz Preś, nawiasem mówiąc również aktywny uczestnik internetowych dyskus
     – Jest kilka prostych zasad. Na forum nie politykujemy, nie hejtujemy, nie prowokujemy. Nie tolerujemy pieniactwa itd. – mówi moderator Łukasz Preś, nawiasem mówiąc również aktywny uczestnik internetowych dyskus (screeen shot)
26.05.2019

Ban dla politykierów

Konflikt i rozłam na facebookowej stronie Tarnowskie Góry-Tarnowitz. Jeden z użytkowników został wyrzucony, bo “politykował”.

Arkadiusz Gębka, tarnogórzanin z urodzenia i wyboru, był aktywnym uczestnikiem liczącej prawie 9 tysięcy członków internetowej grupy dyskusyjnej Tarnowskie Góry-Tarnowitz na Facebooku. Był, bo go wyrzucono. – Grupa zawsze była ostoją tolerancji, dobrym forum do dyskusji. Od…


Artykuł ukazał się w GWARKU 21/2019 z 28.05.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.