02.04.2019

Ban i anakolut

Chorowałem, więc cztery miesiące nie było mnie w pracy. Do lokalnej polityki chyba nie bardzo tęskniłem, ale po powrocie z L-4 dopadła mnie od razu za sprawą posłanki Dziuk Barbary, która pochwaliła się w internetach, że odebrała pośmiertne odznaczenie.

Czarny humor? Nie! Posłanka po prostu wzniosła się na wyżyny i napisała krótką notkę, z której wieść tę wyczytałem, a jako że nie poradzi inaczej, wyszło jej, jak wyszło, co zauważyli internauci i urządzili sobie w sieci małe używanie.

Anakolut posłanki to…


Artykuł ukazał się w GWARKU 14/2019 z 02.04.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.