•  Barierki przy skrzyżowaniu w Brynku zasłaniają widok kierowcom jadącym od strony Połomi.
     Barierki przy skrzyżowaniu w Brynku zasłaniają widok kierowcom jadącym od strony Połomi. Fot. Archiwum czytelnika
11.05.2019

Ustawili barierki. Zasłaniają widoczność i nie chronią pieszych

Ruch na drodze krajowej nr 11 jest tak duży, że pokonanie skrzyżowania z ul. Pyskowicką i Wiejską w Brynku to problem. Teraz pojawiło się dodatkowe utrudnienie: barierki między chodnikiem a rowem, które ograniczają widoczność przy wjeździe na DK11.

– Kilka tygodni temu w Brynku zainstalowano barierki oddzielające chodnik od rowu melioracyjnego. Jestem ciekawy, czy ktoś zna odpowiedź na pytanie, jaką funkcję pełnią? Na razie jedynie radykalnie ograniczają widoczność kierowcom jadącym ul. Pyskowicką od strony Połomi…


Artykuł ukazał się w GWARKU 19/2019 z 14.05.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.