• Fragment ul. Bałtyckiej przy parku to gruntowa, nieutwardzona ścieżka. Do połowy 2023 r. ma tu być dwukierunkowa droga rowerowa. 
    Fragment ul. Bałtyckiej przy parku to gruntowa, nieutwardzona ścieżka. Do połowy 2023 r. ma tu być dwukierunkowa droga rowerowa.  Fot. Agnieszka Reczkin
19.02.2020

Bałtycką po błocie

– Odcinek ul. Bałtyckiej przy parku Miejskim w Tarnowskich Górach kilka lat temu oświetlono. Chyba po to, żeby pieszym i rowerzystom łatwiej było omijać największe dziury i kałuże – mówi nasz czytelnik.

Ul. Bałtycka biegnie przy cmentarzu św. Anny, potem jest gruntowy fragment przy parku – do ronda na obwodnicy. – Chodzę tamtędy do pracy. Po każdych opadach droga jest całkiem zabłocona, tworzą się błotniste kałuże. Już przy rondzie, gdzie przejeżdżają samochody z…


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2020 z 18.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.