27.11.2017

Bądź świadomym rodzicem

W sobotę, 2 grudnia, w Bibliotece i Ośrodku Kultury w Tąpkowicach odbędą się I Targi Rodzinne Świadomy Rodzic. W programie m.in. 11 wykładów i losowanie cennych nagród dla uczestników. Wstęp wolny.

Wydarzenie organizowane jest z myślą o przyszłych i obecnych rodzicach, mile widziane będą rodziny z dziećmi i wszystkie osoby, którym bliska jest idea świadomego rodzicielstwa. Targi rozpoczynają się o godz. 10 - prelekcją na temat diety przyszłej mamy. O 10.30 zaplanowano spotkanie z brafitterką, o 11 będzie mowa o aktywności fizycznej w czasie ciąży, o 11.30 odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Polskiego Banku Komórek Macierzystych, a o 12.00 - ze specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. O 12.30 rozpocznie się wykład specjalisty medycyny rodzinnej, o 13 będzie można posłuchać certyfikowanego doradcy laktacyjnego, a o 13.30 zaplanowano prelekcję i pokaz akcesoriów pieluchowych. O godz. 14 będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób prawidłowo nosić dziecko w chuście, o 14.30 - jak bezpiecznie przewozić dziecko samochodem, a o godz. 15 targi zakończy spotkanie z Akademią Seniora, które potrwa do godz. 15.30.

Dodatkowo w BiOK-u stanie 20 stoisk firm oferujących produkty i usługi dedykowane dzieciom i ich rodzicom. Wystawcy ufundowali atrakcyjne nagrody, które zostaną rozlosowane wśród uczestników targów.

I Targi Rodzinne Świadomy Rodzic honorowym patronatem objął wójt gminy Ożarowice oraz NZOZ Promed w Tąpkowicach. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje tygodnik Gwarek.

(ap)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.