•  Zdjęcie poglądowe.
     Zdjęcie poglądowe. Fot. Pixabay
09.10.2019

Będą znakować rowery

W poniedziałek, 14 października na bulwarze Grotowskiego w Lublińcu dzielnicowi sierż. szt. Tomasz Anioł i sierż. szt. Dominik Brzozowski będą znakować rowery.

Akcja potrwa od godz. 15.30 do 17. Osoba, która chce oznakować rower, powinna mieć dokument tożsamości i dowód zakupu.

W Lublińcu kradzieże rowerów najczęściej zdarzają się na osiedlu 3 Maja oraz w okolicy ul. Grunwaldzkiej. Znikają ze stojaków przed blokami, z klatek schodowych i piwnic. Większość skradzionych rowerów nie była w żaden sposób zabezpieczona. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.