•  Auto zostało doszczętnie rozbite, ale szczęśliwie kierowcy nic się nie stało.
     Auto zostało doszczętnie rozbite, ale szczęśliwie kierowcy nic się nie stało. Fot. Jacek Tarski
11.01.2018

Beemką w drzewo, kierowca wyszedł cało

Mimo tego, że patrząc na rozbity samochód można było spodziewać się złych wieści na temat losu kierowcy, mężczyźnie nic się nie stało. Między Starymi Tarnowicami i Laryszowem o drzewo rozbił się samochód bmw.

Zdarzenie miało miejsce dziś, 11 stycznia rano. Jak podaje policja, podczas wyprzedzania innego samochodu "beemka" złapała kołami pobocze. Kierowca nie umiał opanować samochodu, który zaczęło ściągać do rowu. Skutkiem tego uderzył w drzewo. Auto dosłownie owinęło się wokół przeszkody. 

Kierowcy nic się nie stało. Ocalał prawdopodobnie dzięki klatce bezpieczeństwa wmontowanej w auto. Pojazd nadaje się jedynie do kasacji. Jako że straty ograniczają się tylko do materialnych, zdarzenie sklasyfikowano jako kolizję. Kierowca, 26-latek z Tarnowskich Gór zapłacił jeszcze mandat za spowodowanie niebezpieczeństwa. (CR) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.