• Fot. Jarosław Myśliwski
10.09.2017

Bez niego nie ma Gwarków (FILM)

Przechodzi ulicami miasta od pierwszych Gwarków. Nie zabrakło go podczas żadnej edycji tej imprezy. Pochód przypomina tarnogórzanom, że mogą być dumni ze swojego miasta.

Nie byliście w tym roku na pochodzie? A może braliście w nim udział i teraz chcielibyście zobaczyć, jak wyglądali inni uczestnicy barwnego korowodu? Być może parada tak wam się spodobała, że uważacie, że warto byłoby zobaczyć ją jeszcze raz? Zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznego pochodu. (mir)

Gwarki 2017 - Pochód (cz. 1. historyczna)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.