•  
      Fot. Pixabay
28.06.2019

Bez powodu zaatakowali i pobili dwóch tarnogórzan

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach ktoś pobił dwie osoby.

- Mundurowi ustalili, że 39-letni i 26-letni tarnogórzanie zostali zaatakowani bez żadnego powodu. Starszy z poturbowanych mężczyzn, oprócz tego, że był bity pięściami i kopany po całym ciele, został uderzony w głowę butelką. Trafił do szpitala – informuje mł. asp. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji.

Policjanci szybko złapali napastników. Byli nerwowi i pobudzeni. Twierdzili, że trenują biegi. 21-, 20- i 18-latek zostali zatrzymani. Jeden był agresywny i nie stosował się do wydawanych przez policjantów poleceń. Mundurowi go obezwładnili. Sprawcy pobicia byli pijani. Dwóch w organizmie miało 1,5 promila alkoholu, jeden - pół promila.

27 czerwca napastnicy usłyszeli zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.