09.11.2018

Bez prawa jazdy i po amfetaminie

Tarnogórscy policjanci zatrzymali 32-letniego tarnogórzanina. Jechał samochodem bez prawa jazdy, będąc do tego pod wpływem narkotyków.

Kiedy kierowca mazdy zauważył policjantów, szybko zjechał na parking przy ul. Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach. W samochodzie poza kierowcą było czterech pasażerów. Podczas przeszukania mazdy znaleziono woreczek z narkotykiem, który należał do kierowcy. Okazało się też, że nie ma on uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo narkotest wykazał, że 32-latek prowadził po zażyciu amfetaminy. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.