•  Zaprzęg powożony przez Feliksa Kowalskiego. Jadą w nim też żona Edyta i córka Anna.
     Zaprzęg powożony przez Feliksa Kowalskiego. Jadą w nim też żona Edyta i córka Anna. Zdjęcia: Archiwum prywatne oraz ZPiT Śląsk
17.08.2019

Bezbłędne przejazdy i miejsce na podium

Tarnogórzanin Feliks Kowalski zajął drugie miejsce w kategorii zaprzęgów parokonnych w I Międzynarodowym Konkursie Tradycyjnego Powożenia o Trofeum “Śląska”. Konkurs odbył się 11 sierpnia w siedzibie zespołu w Koszęcinie.

Uczestniczyło w nim 21 załóg z Polski, Czech, Niemiec i Hiszpanii. Rywalizowały w konkurencjach sprawności powożenia, próbie terenowej i zręczności powożenia. Feliks Kowalski wystartował z żoną Edytą i córką Anną. W zaprzęgu szły doświadczone konie, Dewiza i Drawa.

Reprezentanci Tarnowskich Gór…


Artykuł ukazał się w GWARKU 33/2019 z 20.08.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.